Szkolenia otwarte i zamknięte

Szkolenia otwarte i zamknięte

Jako firma wspierająca podmioty biznesowe działające w różnych branżach, oferujemy profesjonalne szkolenia miękkie dla firm z miasta Poznań oraz z innych miejsc w Polsce.  

 

Krajowe przepisy nie ułatwiają pracodawcom życia co sprawia, że nasze szkolenia pozwolą Państwu usystematyzować wiadomosci z zakresu zatrudniania cudzoziemców w Polsce Zdobyta podczas warsztatów wiedza pozwoli najprościej i najskuteczniej przeprowadzić procedurę związaną z zatrudnieniem obywateli innych państw. Prelegenci przedstawią uczestnikom szkoleń aktualnie obowiązujące dokumenty, formularze, wnioski składane podczas procedury uzyskania legalnego pobytu i legalnego zatrudnienia w Polsce cudzoziemców. Przekażą czego unikać i na co zwrócić szczególną uwagę. Nasze warsztaty prowadzimy w formule otwartej oraz jako szkolenia zamknięte w wybranej przez Państwa lokalizacji.

 

Nasza firma świadczy również kompleksowe usługi w zakresie legalizacji i pobytu obcokrajowców w Polsce. Zapewniamy kompleksową pomoc na każdym etapie.

 

Jesteś zainteresowany?
Przygotujemy specjalną ofertę dla Ciebie.

Skontaktuj się z nami.

Olena Borowik
Olena Borowik - Przysiężna
Kierownik Biura
rekrutacja@rowena.pl
Swietlana Walczak
Swietlana Walczak
Prezes Zarządu
biuro@rowena.pl
Weronika Biłoszewska
Weronika Biłoszewska
Asystentka Zarządu
zarzad@rowena.pl
Weronika Biłoszewska
Daria Kimnatna
Specjalista ds. rekrutacji
rekrutacja@rowena.pl