Rekrutacje

Rekrutacje

 

Pośrednictwo jednorazowe:

 • Znalezienie kandydatur przyszłych pracowników według określonych przez pracodawcę oczekiwań.

• Przedstawienie wszystkich lub tylko wybranych kandydatów spełniających określone przez pracodawcę kryteria.

• Przeprowadzenie czynności formalno-prawnych związanych z zatrudnieniem pracownika w miejscu wykonywania pracy.

 

W ramach jednorazowego pośrednictwa oferujemy atrakcyjne stawki rekrutacyjne.

Dodatkowo istnieje możliwość oceny pracownika podczas okresu próbnego oraz przeprowadzenia bezpłatnej ponownej rekrutacji w przypadku, gdy uprzednio wybrana osoba nie sprawdzi się na stanowisku.

 

 

Leasing pracowniczy:

• Użyczenie firmie pracowników.

• Zatrudnienie potrzebnej grupy osób i oddelegowanie ich do pracy we wskazanym miejscu.

• Przejęcie wszystkich obowiązków pracodawcy związanych z zatrudnieniem, legalizacją pobytu, rozwiązywaniem bieżących problemów pracowników.

 

W ramach leasingu pracowniczego nie pobieramy opłat przed przyjazdem pracowników, a sam system oparty jest na korzystnych stawkach leasingowych. Poprzez taką formę współpracy upraszczamy i racjonalizujemy zatrudnienie, ograniczając zobowiązania firmy w stosunku do pracownika oraz zwiększając efektywność i elastyczność pracy w przedsiębiorstwie wynikającej z jego koniunktury i sezonowości.

 

 

Rekrutacje Stałe:

Rowena znajdzie dla Ciebie wykwalifikowaną Kadrę Zarządającą, Managerów, Ekspertów i Specjalistów dopasowanych do oczekiwań organizacji. Zapewniamy kandydatów na stanowiska wyższego i średniego szczebla.

W naszych strukturach pracują eksperci w zakresie rekrutacji stałych specjalizujący się w wielu branżach. Większość projektów realizujemy metodą direct search, która jest najlepszym i najskuteczniejszym sposobem dotarcia do odpowiednich osób.

 

Współpracując z nami, zyskujesz:

• CZAS, dzięki któremu możesz się w jeszcze większym stopniu skupić na podstawowej działalności.

• ODPOWIEDNI ZESPÓŁ, który posiada wieloletnie doświadczenie oraz kompetencje, co stanowi nieodzowny element rozwoju przedsiębiorstwa.

• BADANIA PARAMETRÓW WPŁYWAJĄCYCH NA JAKOŚĆ PRACY PRACOWNIKÓW, co zmniejszy rotację, a także poprawi produktywność.

 

 

Opieka nad osobami starszymi:

Od 2011r. funkcjonuje w naszej firmie dział opieki nad osobami starszymi.

Nasze opiekunki to osoby pełne empatii i życzliwości. Dzięki nam możecie być Państwo spokojni, że Wasi bliscy zostaną obdarzeni troską i poczuciem bezpieczeństwa.

 

Nasze usługi pomogą Państwu rozwiązać problem związany z połączeniem pracy zawodowej z opieką nad starszym członkiem rodziny. Korzystając z oferty naszej firmy możecie Państwo zapewnić swoim bliskim spokój i bezpieczeństwo.

 

 

Usługi sprzątające:

Posiadamy specjalny zespół, który zajmuje się regularnym sprzątaniem domów i mieszkań, a także biur i obiektów firmowych, w tym hal, magazynów czy sklepów.

Cenimy sobie czas i komfort naszych Klientów, dlatego zarówno zakres wykonywanych usług porządkowych, jak i ich częstotliwość, termin realizacji oraz system pracy dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdej z obsługiwanych przez nas firmy i osób prywatnych.

Chcąc spełnić życzenia najbardziej wymagających Klientów, elastycznie dobieramy poszczególne elementy składające się na naszą ofertę sprzątania wnętrz obiektów prywatnych i firmowych.

Jesteś zainteresowany?
Przygotujemy specjalną ofertę dla Ciebie.

Skontaktuj się z nami.

Olena Borowik
Olena Borowik - Przysiężna
Kierownik Biura
rekrutacja@rowena.pl
Swietlana Walczak
Swietlana Walczak
Prezes Zarządu
biuro@rowena.pl
Weronika Biłoszewska
Weronika Biłoszewska
Asystentka Zarządu
zarzad@rowena.pl
Weronika Biłoszewska
Daria Kimnatna
Specjalista ds. rekrutacji
rekrutacja@rowena.pl